Kontakt

Millenialsi – komunikacja i motywowanie Millenialsi – komunikacja i motywowanie Millenialsi – komunikacja i motywowanie
Kod produktu: hmi

Millenialsi – komunikacja i motywowanie

Kochajmy Millenialsów.
Multi Generi - Zarządzanie między generacjami

Z umiejętnością komunikacji jest jak z nauką języków obcych. Wymaga sporo treningu i praktyki by osiągnąć w niej biegłość. W kontakcie z przedstawicielami innego pokolenia, skuteczna komunikacja wymaga znajomości ich życiowych priorytetów oraz mocnych i słabych stron. Na szkoleniu, oprócz niezbędnych narzędzi komunikacji, zdobędziesz doświadczenie dzięki praktycznym ćwiczeniom w grupie. Doświadczenie, które zaowocuje sprawniejszą komunikacją z Millenialsami na gruncie zawodowym, w Twojej organizacji.

SZKOLENIE OTWARTE

(Dla osoby)

Ilość osób: 1 /12

Miejsce: Poznań, Warszawa, Kraków, Gdańsk


Zgłaszając 2 osoby - trzecia gratis


2 370 PLN netto
(2 915,10 PLN brutto)

SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

(Dla grupy)

Ilość osób: 15/15

Miejsce: dowolne8 970 PLN netto
(11 033,10 PLN brutto)

Kontakt

Terminy i miejsca

Wybierz najbardziej dogodny
termin i miejsce szkolenia.

 • 01.03.2018 - 02.03.2018
  Poznań
 • 26.03.2018 - 27.03.2018
  Warszawa
 • 21.05.2018 - 22.05.2018
  Kraków
 • 19.07.2018 - 20.07.2018
  Warszawa
 • 19.07.2018 - 20.07.2018
  Gdańsk
 • 20.09.2018 - 21.09.2018
  Kraków
 • 19.11.2018 - 20.11.2018
  Warszawa

Szkolenie prowadzi

Marcin Gawron
Talentway

Opis szkolenia


Na szkoleniu zdobędziesz konkretne informacje i narzędzia do komunikacji z pokoleniem Millenialsów. Otrzymasz wiedzę dotyczącą ich mechanizmów psychologicznych. Wytworzysz skuteczny nawyk używania nowych narzędzi do angażowania i motywowania Millenialsów.

Program szkolenia


I. WOJNA POKOLEŃ


Obecnie 4, a nawet 5 pokoleń uczy się, pracuje i rozwija w jednym czasie. Odnalezienie punktu odniesienia między nimi to podstawa komunikacji międzypokoleniowej. Sąsiednie roczniki nie różnią się za wiele od siebie, jednak na przełomie dekad te dysharmonie się powiększają. Poznasz kluczowe charakterystyki wybranych pokoleń w podziale na mocne i słabe strony.


II. KIM SĄ MILLENIALSI?


Znasz już punkty odniesienia i wiesz, jak określać cechy obecnych pokoleń. Teraz poznasz szczegółowo kim jest i jakie cechy posiada najliczniejsze pokolenie od czasów Baby Boomers. Poznanie tej grupy pozwoli Ci zdobyć dystans do łatek, etykiet i opinii, które przypięto pokoleniu Y. Określisz swój zespół – ilość pokoleń i jego charakterystykę. Wyznaczysz ścieżkę pracy dla siebie i Twojego otoczenia.


III. JĘZYK MILLENIALSÓW - FOMO, JOMO, TBH, ON FLEEK, LIT, GOALS, SORRY NOT SORRY, JK, GOAT, NSFW


W tym module zrozumiesz, o czym oni mówią. Błędy komunikacyjne zdarzają się na każdym kroku i w każdym momencie rozmowy. Nigdy jednak nie były tak ogromne, jak obecnie. Millenialsi stworzyli unikatowy język komunikacji, a poznanie go pozwoli Ci do nich dotrzeć, skutecznie zaangażować i zmotywować.


IV. NARZĘDZIA MILLENIALSÓW - SNAP, INSTA, FB, YT VS PRAWDZIWE ŻYCIE - TWORZENIE WIĘZI


Co dla Millenialsów jest bardziej realne? Spotkania w kawiarni, kinie, a może czat na FB, czy podzielenie się swoją historią na YT. SMS, MMS, a może snapchaty – wyznaczymy obszary komunikacji międzypokoleniowej i pokażemy narzędzia, które skutecznie wspierają docieranie do Millenialsów.

Wyznaczymy zadania do realizacji, aby skutecznie budować nowe międzypokoleniowe relacje. Prawdziwe oblicze Millenialsa – realne i wirtualne życie tworzą całość.


V. BARIERY MILLENIALSÓW


Pokażemy Ci, z jakimi problemami i przeszkodami w pracy zmaga się najmłodsze pokolenie.

Wyznaczenie zbioru przeszkód i ich konfrontacja z obrazem Millenialsów, jaki ma obecna kadra menedżerska. Poznasz powody, przez które Millenialsi zachowują się zgoła odmiennie od zakładanych założeń.

Czy na pewno są bezczelni i roszczeniowi? Może to niesprawiedliwa łatka? Co możemy zyskać jeśli odrzucimy etykietowanie Millenialsów.


VI. ROZWÓJ MILLENIALSÓW


Millenialsi dążą do porzucenia patriarchatu i odrzucają autorytet stanowiskowy, co prowadzi do sporów i konfliktów. Pokażemy Ci narzędzie, jakim jest 4 poziomowa Lista Mentorów, której wdrożenie pozwoli zaspokoić główną potrzebę Millenialsów – czyli swobodny rozwój.

Dlaczego mentoring, a nie coaching?


VII. POTENCJAŁ MILLENIALSÓW


Wyznaczasz cele, delegujesz zadania lecz często używasz uogólnień lub skrótów? Taka komunikacja dla ambitnego i najbardziej zaawansowanego technologicznie pokolenia to strzał w kolano. Boją się dopytać, a wykonanie banalnego czasami zadania zajmuje lata świetlne lub jest wręcz niewykonalne. Poznasz układ szczegółowych poleceń, które pozwolą Ci w 110% wykorzystać potencjał Millenialsów.


VIII. ZAANGAŻOWANIE MILLENIALSÓW - BIG PICTURE!


Wykonywanie ślepo poleceń i rozkazów już dawno odchodzi do lamusa. Dlaczego więc nie nauczyć się, by zamiast mówić „Co” mają robić, wytłumaczyć i zaangażować ludzi tym, „Dlaczego” mają to zrobić. Subtelna zmiana powoduje pełne zaangażowanie. Zapoznasz się ze strukturą rozmowy 5 x dlaczego.


IX. WIELOZADANIOWOŚĆ - SIŁA MILLENIALSÓW


Żadne pokolenie nie potrafiło, tak jak obecne, pracować wielozadaniowo. Poznanie i ukierunkowanie tej cechy pozwala na stworzenie super wydajnej jednostki oraz grupy. Poznanie wad i zalet wielozadaniowości pozwoli Ci tak układać harmonogram pracy, aby wyeliminować zbędne czynniki rozpraszające.

X. INFORMACJA ZWROTNA I SPOTKANIA ONE MINUTE TALK


Oceny roczne i długie spotkania firmowe to pierwszy krok, żeby Millenials zaczął szukać nowej pracy. Chcesz zatrzymać lawinę fluktuacji w swoich strukturach? W tym module poznasz techniki szybkiej informacji zwrotnej, krótkiej i treściwej reprymendy oraz nauczysz się organizować spotkania typu One Minute Talk.Chcesz porozmawiać z trenerem, który prowadzi ten warsztat lub dowiedzieć się więcej o szkoleniu?

Napisz do nas przez formularz poniżej i porozmawiajmy....

Informacje dodatkowe

AGENDA


KRAKÓW i POZNAŃ
Dzień 1: 09:00 ÷ 17:00
Dzień 2: 09:00 ÷ 17:00

WARSZAWA
Dzień 1: 10:00 ÷ 18:00
Dzień 2: 09:00 ÷ 17:00


CZAS TRWANIA SZKOLENIA


16 godzin (2 dni)


CENA SZKOLENIA OBEJMUJE

 • obiady
 • przerwy kawowe
 • materiały szkoleniowe
 • skrypt
 • dyplom ukończenia szkolenia
 • pomoc i konsultacje po szkoleniu


SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

 • Forma grupowa szkolenia daje możliwość dostosowania go zarówno do oczekiwań szkolonej grupy, jak i do potrzeb organizacji.
 • Możecie Państwo skorzystać z opcji badania potrzeb szkoleniowych na różnych stopniach zaawansowania.
 • W przypadku formy grupowej macie Państwo wpływ na kształt programu szkolenia i dobór stosowanych metod – elementy te są z Państwem indywidualnie konsultowane.
 • Szkolenie w opcji grupowej może zostać wzbogacone o dodatkowe elementy, jak chociażby: coaching, indywidualny feedback od Trenera/Eksperta, czy follow up.
 • W tym wariancie szkolenia to Państwo decydują o jego terminie i miejscu, gdzie się odbędzie.
 • Szkolenie może być prowadzone przez dwóch Trenerów/Ekspertów.
 • W tej opcji macie Państwo możliwość przeszkolenia jednocześnie nawet kilkuset osób – dysponujemy szeroką grupą Trenerów/Ekspertów o identycznym poziomie merytorycznym i warsztatowym.

Method Balance TM

Metody pracy stosowane podczas
szkolenia:

Studium przypadku<br/><b>(case study)</b>
Studium przypadku
(case study)
Gry + Symulacje
Gry + Symulacje
Ćwiczenia indywidualne
Ćwiczenia indywidualne
Ćwiczenia grupowe
Ćwiczenia grupowe
Dyskusje
Dyskusje
Wykład
Wykład
Prezentacje
Prezentacje
Burza mózgów
Burza mózgów

W trakcie szkolenia pracujemy niemal wyłącznie interaktywnie. Aranżujemy gry i scenki, w czasie których poznajecie Państwo praktyczne narzędzia i w trakcie których możecie Państwo doświadczyć sytuacji omawianych na warsztatach. Poza tym realizujemy mnóstwo ćwiczeń i gier edukacyjnych. We wszystkich ćwiczeniach indywidualnych korzystamy z realnych przykładów Uczestników, które poza walorem praktycznym służą również wymianie doświadczeń i wyciągnięciu wniosków.

Jestem zainteresowana/y...

Wpisz swoje dane - skontakujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Kup teraz!

SZKOLENIE OTWARTE

(Dla osoby)

Ilość osób: 12

Miejsce: Poznań, Warszawa, Kraków, Gdańsk

2370 PLN netto
(2 915,10 PLN brutto)


Kontakt

W przypadku kłopotów z zamówieniem elektronicznym prosimy pobrać: pobierz zamówienie jako DOC zamówienie.DOCX

zadzwoń:
+48 12 633 0099
+48 735 140 030

Skontaktuj się z nami