Kontakt

Wybrane opinie o szkoleniu:
Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych

Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych
 • Jestem bardzo zadowolona z formy prowadzenia szkolenia przez panią Annę. Dzięki jej zaangażowaniu, każdy z uczestników szkolenia brał czynny udział w każdym omawianym zagadnieniu. Praca w grupie dała mi wiele przydatnych wskazówek, które na pewno wykorzystam w pracy zawodowej oraz w życiu prywatnym. Dziękuję za współpracę.


  Marta Korpulińska

 • Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób. Merytoryczna i dostosowana do potrzeb uczestników wiedza została „podana” w sposób optymalnie przyswajalny. Dobrze dobrany trener pod kątem posiadanej wiedzy, doświadczenia, zainteresowań oraz przygotowania do tematyki szkoleń. Samo szkolenie prowadzone w sposób bardzo interesujący, sprawiający poczucie zaciekawienia, nie pozwalające znudzić się jego uczestnikom. Trener dostosowuje tematykę szkolenia do bieżących potrzeb i zapytań./


  Robert Górski

 • Szkolenie przeprowadzone z bardzo dobrze przygotowaną osobą. Konkretną, rzeczową, miłą. W żadnym momencie nie miałem symptomów znużenia. Chętnie odbyłbym szkolenie z podejmowanego tematu w pełnym zakresie. Z najcenniejszych rzeczy jakie wyniosłem ze szkolenia, to – jakie błędy popełniam.


  Mirosław Jóźwiak

 • Trenerka prowadziła szkolenie bardzo profesjonalnie. Zaskakiwała, uczyła, momentami bawiła. Przekazała mi bardzo dużo konkretnej wiedzy. Bardzo mi się podobało i poleciłbym firmę oraz tą konkretną trenerkę.


  Piotr Majewski

 • Trener to osoba profesjonalna. Atmosfera b. przyjemna – minimalizuje stres przed nieznanym. B. fajne zadania w grupie.


  Katarzyna Wyrembek

 • Atmosfera stworzona przez trenera wpływała na dobre samopoczucie uczestników, a co za tym idzie duże zainteresowanie i zaangażowanie z ich strony. Zagadnienia dobrze dobrane do potrzeb, materiały szkoleniowe na wysokim poziomie. Porównując do przebytych wcześniej podobnych szkoleń - to stawiam w samej czołówce. Dziękuję za spotkanie i mam nadzieję w przyszłości na kolejne.


  Tomasz Piotrowski