Kontakt

Szkolenia Otwarte
Szkolenia Warszawa
Szkolenia Poznań
Szkolenia Gdańsk

Szkolenia Kraków - dla trenerów

Harmonogram szkoleń

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w szkoleniach otwartych, które organizujemy w Krakowie - mieście, w którym każdy kamień ma własną legendę, które tajemniczością przyciąga wielu poszukiwaczy przygód, gdzie wielowiekowa tradycja magnetyzuje swą niepowtarzalną atmosferą, a oferty kulturalne i rozrywkowe powodują, że szybciej zaczyna nam bić serce.

Wszystko to sprawia, że co roku do Krakowa przyjeżdżają tysiące osób, aby zdobywać wiedzę, odkrywać nowe możliwości oraz kreować przyszłość. Na każdego przybywającego do tego miejsca spływa ze Wzgórza Wawelskiego nie tylko kosmiczna energia czakramu, ale również życzliwość mieszkańców tego miasta, napełniająca niezwykłą siłą i ukazująca nowe sposoby realizacji własnych marzeń.

Naszym życzeniem jest, aby jednym z powodów, dla którego będą Państwo wracać do Krakowa były nasze szkolenia. Jesteśmy Firmą Ekspertów, zaangażowanych w swoją pracę, dbających o każdego Klienta. W tak tętniącym życiem i pełnym inspiracji miejscu, jak Kraków, pomożemy zdobyć Państwu nowe umiejętności i doświadczenia. Zapraszamy na szkolenia do Krakowa
listopad 2018
Tytuł Data
[ilość dni]
Miejsce i cena
Trening dla trenerów 2018-11-29
[2 dni]
2 370 PLN
Kraków


grudzień 2018
Tytuł Data
[ilość dni]
Miejsce i cena
Coaching dla managerów 2018-12-03
[2 dni]
2 370 PLN
Kraków

Szkolenia otwarte na
styczeń i kolejne miesiące »