Kontakt

Szkolenia Warszawa
Szkolenia Kraków
Szkolenia Poznań
Szkolenia Gdańsk

Szkolenia Otwarte - dla trenerów

Harmonogram szkoleń

Witamy Państwa w dziale poświęconym szkoleniom otwartym. Ich specyfika polega na tym, że spotykają się na nich przedstawiciele różnych firm, z różnych regionów kraju. Mamy zatem możliwość wymiany informacji i spojrzenia na siebie i własną firmę przez pryzmat osób pracujących na podobnych stanowiskach i spotykających się z podobnymi problemami w innych firmach.

By zapewnić właściwą interaktywność, szkolenia odbywają się w małych kilkunastoosobowych grupach.

Gwarantujemy sprawną organizację - to my zorganizujemy salę szkoleniową, wyżywienie, zarezerwujemy miejsce noclegowe dla uczestników, pomożemy z dojazdem i wskażemy gdzie szukać wrażeń pomiędzy dniami szkolenia.

Przed szkoleniem, zapytamy o Państwa oczekiwania dotyczące programu i efektów szkolenia. Uwzględniając oczekiwania całej grupy, dopasujemy szkolenie do Państwa potrzeb.

Pozostajemy również do Państwa dyspozycji po zakończonym szkoleniu. Oferujemy swoją wiedzę i doradztwo w okresie do 1 miesiąca po zakończonym szkoleniu w formie telefonicznej, a w kolejnych 2 miesiącach w formie mailowej.

Zadbamy o to, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z uczestnictwa w naszym szkoleniu i pomożemy Państwu we wdrożeniu nowych umiejętności w życie.

W przypadku chęci przeszkolenia 5 lub więcej osób sugerujemy rozważyć organizację szkolenia zamkniętego, dostosowanego szczególnie do indywidualnych uwarunkowań Państwa firmy.


Zgłaszając 2 osoby na dowolnie wybrane szkolenie - 3 osobę możesz dołączyć do grupy za darmo.luty 2018
Tytuł Data
[ilość dni]
Miejsce i cena
Coaching dla managerów 2018-02-26
[2 dni]
2 370 PLN
Warszawa


kwiecień 2018
Tytuł Data
[ilość dni]
Miejsce i cena
Trening dla trenerów 2018-04-09
[2 dni]
2 370 PLN
1 970 PLN +
Kraków
Coaching dla managerów 2018-04-19
[2 dni]
2 370 PLN
1 970 PLN +
Kraków

Szkolenia otwarte na
maj 2018 i kolejne miesiące »