Kontakt

Wybrane opinie o szkoleniu:
Zarządzanie zespołem - stopień I

 • Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo fachowo a jednocześnie w bardzo przystępny sposób. Dużo ciekawych i czasami zaskakujących informacji o nas samych, naszych metodach rządzenia pracownikami. Możliwość poznania opinii osoby z zewnątrz na swój temat. Poznanie nowych możliwość pracy z ludźmi.


  Małgorzata Szumska- Łabenda

 • Najbardziej zapadło mi w pamięci że my nie musimy być motywowani, żeby motywować ludzi. Wyróżnia to szkolenie, że dużo jest zajęć praktycznych, najbardziej mi pomocnych w wykonywaniu zawodu. Szkolenia tego typu powinny być organizowane częściej żeby lider wiedział jak ma postępować z pracownikami, jak ich motywować.


  Ilona Hulbój

 • Szkolenie wartościowe, przydatne w wykonywanej pracy. Trener bardzo ciekawie prowadził szkolenie. Wyróżniały się ćwiczenia praktyczne, praca w grupach. Jestem zadowolona.


  Monika Żur

 • Szkolenie bardzo mi się podobało, pomoże mi w wykonywaniu moich obowiązków w pracy, zachowaniu w trudnych sytuacjach. Trener był super. Dziękuję.


  Ewa Strzałka

 • Jestem bardzo zadowolona , że uczestniczyłam w takim szkoleniu. Zrozumiałam jak ważną rolę pełnię w tej firmie. Chciałabym zastosować pewne uwagi skierowane do mojej osoby przez trenera. Myślę, że uda mi się wdrożyć dość szybko „chwal pracowników” oraz poprawne motywowanie.


  Beata Juraszek

 • Szkolenie było przeprowadzone z dużym zaangażowaniem ze strony prowadzącego. Dostaliśmy dużo informacji jak postępować w różnych sytuacjach, które nas spotykają w pracy. Myślę, że dużo technik zastosujemy w firmie, szczególnie aby motywować pracowników do osiągnięcia lepszych wyników pracy.


  Lidia Ząbek

 • Bardzo ciekawe i przydatne w naszej pracy. Prowadzone na bardzo wysokim poziomie.


  Piotr Chmiel

 • Moje wrażenie jest bardzo pozytywne, trener przekazywał zagadnienia w bardzo otwarty sposób, więcej takich szkoleń. Najbardziej w pamięci zapadły mi ćwiczenia w grupach oraz wystąpienie – expose. Dobrze czasami spojrzeć na siebie z drugiej strony.


  Tomasz Waluś