BERNDSON Szkolenia

Szkolenia OnLine - Live Training

Wierzymy w zasadę "The right tool for the right job"
→ Dobieramy najbardziej odpowiednie narzędzia do sytuacji

[czyli: szkolenia na żywo w Internecie, szkolenia realizowane zdalnie, Online Instructor-Led Training, Virtual Classroom Training]

Dlaczego Live Training, a nie Webinar?

Webinar - to Wiedza,
to szkolenia wiedzowe - podobnie jak na wykładzie na uczelni, czy konferencji zdobywasz Wiedzę (z modelu WUP).

Wiedza - to gdy przeczytasz książkę "Jak jeździć na rowerze".
Ale czy po zdobyciu tej Wiedzy "umiesz jeździć"?
Live Training - to Umiejętności,
to szkolenia, których formuła jest najbardziej zbliżona do stacjonarnych szkoleń warsztatowych - gdzie zdobywasz Umiejętności, nie tylko wiedzę.

Umiejętność - to gdy siądziesz na rower i poćwiczysz z asekuracją i feedbackiem trenera.
Po czym siadasz na swój rower "i jedziesz".


Przeczytaj więcej na Linked In w artykule:
Szkolenia online: Tajemnica efektywności Live Training w porównaniu do Webinaru »

Dwie rzeczy okazały się dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Po pierwsze merytoryka.
W ciągu zaledwie 4 godzin Live Training'u otrzymaliśmy duży pakiet narzędzi do wykorzystania. Po drugie - formy pracy warsztatowej niejako w nowym wydaniu. Tu szczególnie sprawdziła się praca w grupach, możliwa do realizacji dzięki grupowaniu uczestników w tzw. "wirtualnych pokojach"."

~ Katarzyna Czapska
Kierownik Segmentu Inwestycji | Wilo Polska Sp. z o.o.
Maj 2020

Nowa codzienność

Szkolenia Live Training zadomowiły się już w naszej nowej codzienności.

Wszystko co nowe budzi obawy, każe nam redefiniować nasze przekonania.
Myśleliśmy, że szkolenia online nie będą mogły być tak efektywne jak szkolenia stacjonarne.
To prawda, są inne. Zamykają jedne drzwi, ale otwierają kolejne.

Nowe technologie, te sprawdzone i przetestowane, otwierają kolejne możliwości - posuwają nasz świat do przodu. Na tym polega rozwój.

Szkolenie prowadzone w bardzo dobry sposób z umiejętnym wykorzystaniem różnych technik szkoleniowych, co powodowało zaangażowanie uczestników.

Znalazło się miejsce na ćwiczenie diagnostyczne, które wprowadziło mnie w temat szkolenia. Dzięki kolejnym etapom pracy mogę śmiało stwierdzić, że doświadczyłem pełnego cyklu Kolba :)

Podsumowując - warsztatowo perełka! Trener przekazywał wiedzę opartą na badaniach, modelach i schematach oraz na własnych doświadczeniach, którymi bardzo chętnie się dzielił. Przetrenowanie prezentowanych modeli na realnych sytuacjach od razu dawało potężną dawkę możliwości do natychmiastowego wykorzystania w pracy.

Korzystanie z dostępnych opcji w Zoomie uatrakcyjniło pracę, a podziały na pokoje doskonale sprawdzały się w pracy zespołowej.

Program szkolenia był ułożony logicznie, dodatkowo otrzymałem listę programów, które mogę wykorzystać do zdalnego zarządzania zespołem.

Po tym czego doświadczyłem bardzo chętnie skorzystałbym z innych szkoleń firmy BERNDSON, a w szczególności doświadczył współpracy na sali szkoleniowej. Polecam każdemu, kto szuka ciekawych szkoleń, a nie prezentacji ;)

~ Piotr Aniśko
Fundacja DKMS
Lipiec 2020

Zdobądź nowe doświadczenia

Jeśli nie jesteś przekonany do szkoleń online, to już właściwy czas by nie zostać w tyle - by zdobyć nowe doświadczenia.

Kryzysowe sytuacje zmuszają nas do szukania najbardziej ekonomicznych rozwiązań, przeramowania punktu widzenia. Przyszłością szkoleń bez wątpienia są formy Blended Learning - gdzie przekazywanie wiedzy wymaga innych narzędzi, niż ćwiczenie umiejętności i innych niż kształtowanie postaw.

Świetne szkolenie, pełne cennych wskazówek i inspiracji, doskonale przygotowana trenerka, dzięki której szkolenie odbywało się w sprzyjających warunkach, pełnych empatii i zrozumienia.

Mimo zmiany formuły na zdalną i obaw z tym związanych nie żałuję wyboru szkolenia zdalnego w firmie Berndson. Najważniejsze słowa, które nasuwają mi się na myśl to: wiedza, kameralne grono uczestników, wartościowe doświadczenie i ogromna moc interakcji z drugim człowiekiem.

Jak widać obecna sytuacja związana z pandemią i koniecznością przeniesienia pewnych procesów w świat wirtualny nie jest w stanie zatrzymać nas w dążeniu do rozwoju, nas pragnących spotkań z drugim człowiekiem i wymiany z nim swoich doświadczeń.

~ Klaudia Kubaszewska-Łącka
specjalista ds. rozwoju zawodowego
Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.
Czerwiec 2020

Efektywność przede wszystkim

Nie jest tajemnicą, że szkolenia online nie cieszą się taką renomą / efektywnością jak szkolenia stacjonarne. Głównie z powodu braku pełnej interakcji i możliwości kontrolowania zaangażowania uczestnika.

Opracowywane przez nas metody szkoleń Live Training są modelowane od podstaw z troską o efektywność. Przekazanie wiedzy nie jest problemem. Natomiast ćwiczenie umiejętności wymaga przeprojektowania ćwiczeń na formę zdalną. To jakość tego procesu decyduje o efektywności naszych szkoleń w formule Live Training.

Firma BERNDSON sp. z o.o. zrealizowała na zlecenie Naczelnej Izby Lekarskiej szkolenia Online w formule Live Training:

  • Mobilizowanie zespołu medycznego w sytuacji kryzysowej
  • Szybkie podejmowanie i komunikowanie decyzji w sytuacjach problemowych
  • Radzenie sobie ze stresem oraz stabilizowanie emocji własnych i zespołu

W każdym szkoleniu brali udział lekarze i lekarze dentyści, a łączna liczba przeszkolonych uczestników wyniosła około 150 osób.

Formuła Live Training pozwoliła nam na elastyczny harmonogram realizowanych szkoleń oraz gwarantowała formułę warsztatową i pełne zaangażowanie uczestników. Szkolenia były bardzo konkretne i rzeczowe. Trenerzy sprostali oczekiwaniom wymagających uczestników i okazali się odpowiednim dla nich partnerem.

Zakres merytoryczny każdego ze szkoleń, a w ślad za tym dostarczane narzędzia i metody były dostosowane do specyfiki pracy lekarzy i szeroko pojętego środowiska medycznego. Uczestnicy podkreślali doświadczenie trenerów w tym sektorze, co z pewnością przyczyniło się do bardzo wysokich ocen przydatności każdego ze szkoleń.
Na tej podstawie możemy bardzo pozytywnie ocenić naszą współpracą z firmą BERNDSON.

~ Prof. dr hab. n. med. Romuald Krajewski
Kierownik Ośrodka Doskonalenia Zawodowego
Naczelnej Izby Lekarskiej
Sierpień 2020

Techniczne aspekty Live Training

Jedynym technicznym wymogiem stawianym uczestnikowi jest łącze internetowe (pomagamy przy testach) oraz ciche, wydzielone (np. w domu) miejsce, w którym można postawić notebooka z kamerą, skupić się na treningu bez zakłóceń z otoczenia.

O całą resztę my się zatroszczymy. Zapewnimy Ci dostęp do sprawdzonych platform i narzędzi.

Odpowiednie merytorycznie, prowadzący z ogromną charyzmą, jedne z lepszych szkoleń na jakich byłam, 4h szkolenia online na którym ani przez chwilę nie poczujesz zmęczenia, znużenia tematem, dużo przykładów z życia wziętych, niesamowity kontakt prowadzącego z uczestnikami.

~ Katarzyna Zaleska-Wojtkowiak | Fundacja DKMS
Lipiec 2020

Spróbuj z nami

Wszystkie nasze szkolenia realizujemy zarówno w formule "Warsztatów Stacjonarnych",
jak i w formule "Warsztatów Live Training".

Forma szkoleń Live Training sprawdziła się równie dobrze co forma stacjonarna już u wielu naszych Klientów i zostanie już z nami na dobre. Spróbuj szkoleń online w naszym wydaniu.


Chętnie porozmawiamy lub spotkamy się osobiście czy online,
by doradzić najlepsze rozwiązania.

Czekamy na Twoje pytania i tematy, w których możemy pomóc.

Gwarantujemy przygotowanie wyjątkowego projektu szkoleniowego
lub pomoc w wyborze szkolenia otwartego.


Napisz:

Szkolenia online - dostarczamy z prędkością światła