Kontakt

Szkolenia OnLine - Live Training

Wierzymy w zasadę "The right tool for the right job"
→ Dobieramy najbardziej odpowiednie narzędzia do sytuacji

Live Training


[czyli: szkolenia na żywo w Internecie, szkolenia realizowane zdalnie, On-Line Instructor-Led Training, Virtual Classroom Training]

Szkolenia Live Training - to szkolenia, których formuła jest najbardziej zbliżona do stacjonarnych szkoleń warsztatowych.

Nowe okoliczności

Wszyscy z dnia na dzień znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości.

  • Z jednej strony to okoliczności, w których rozwój pracowników ... szkolenia są najmniejszym z problemów.
  • Z drugiej strony wiele branż notuje przestoje, a pracownicy mają sporo wolnego czasu - więc czemu nie wykorzystać go na rozwój.
  • Z trzeciej strony ludzie pracujący z domu wymagają innych narzędzi do pracy i innych form zarządzania / motywowania.

Zdobądź nowe doświadczenia

Niemniej nawet jeśli NIE jesteś przekonany do szkoleń on-line, to jest to najlepszy czas na spróbowanie nowych możliwości - zdobycie nowych doświadczeń. Nikt nie wie jak długo potrwa obecny kryzys i czy w ogóle będzie możliwy / ekonomiczny powrót do starych zwyczajów.

Kryzysowe sytuacje zmuszają nas do szukania najbardziej ekonomicznych rozwiązań, przeramowania punktu widzenia. Przyszłością szkoleń bez wątpienia są formy Blended Learning - gdzie przekazywanie wiedzy wymaga innych narzędzi, niż ćwiczenie umiejętności i innych niż kształtowanie postaw.

Dziś to najlepszy czas by przetestować nowe koncepcje i zdobyć przewagę nad konkurencją, która stara się jedynie przeczekać.

Efektywność przede wszystkim

Nie jest tajemnicą, że szkolenia online nie cieszą się taką renomą / efektywnością jak szkolenia stacjonarne. Głównie z powodu braku pełnej interakcji i możliwości kontrolowania zaangażowania uczestnika.

Opracowywane przez nas metody szkoleń Live są możliwie najbardziej zbliżone efektami do tradycyjnych szkoleń stacjonarnych. Przekazanie wiedzy nie jest problemem. Natomiast ćwiczenie umiejętności wymaga przeprojektowania ćwiczeń na formę zdalną. To jakość tego procesu decyduje o efektywności naszych szkoleń w formule Live Training.

Techniczne aspekty Live Training

Jedynym technicznym wymogiem stawianym uczestnikowi jest szybkie łącze internetowe (pomagamy przy testach) oraz ciche, wydzielone (np. w domu) miejsce, w którym można postawić notebooka z kamerą, skupić się na treningu bez zakłóceń z otoczenia.

O całą resztę my się zatroszczymy. Zapewnimy Ci dostęp do sprawdzonych platform i narzędzi.

Spróbuj z nami


Wszystkie nasze szkolenia realizujemy zarówno w formule "Warsztatów Stacjonarnych", jak i w formule "Warsztatów Live Training".

Wierzymy, że formy szkoleń online, jako bardziej ekonomiczne w pewnych aspektach, zostaną już z nami na dobre. Wiemy też, że w każdej wyprawie pierwszy krok jest najtrudniejszy. Jesteśmy przekonani, że to najlepszy czas by "spróbować nowego" - z nami - bo my nie traktujemy go jako tymczasowy.

Sprawdź 6 szkoleń zaprojektowanych ekskluzywnie w formie Live Training


Szkolenia, które specjalnie przygotowaliśmy z myślą o obecnych wyzwaniach - szkolenia od podstaw zbudowane w formule Live Training.

Mamy dla Was zarówno treningi usprawniające organizację pracy zdalnej, jak i wspierające towarzyszące temu emocje. Również managerowie znajdą kluczowe dla siebie obszary - zdalne zarządzanie zespołem, czy praca w kryzysie i zmianie.


Porozmawiajmy


zadzwoń:
+48 12 633 0099
+48 735 140 030