Kontakt

Główni Eksperci i Trenerzy

 

Autor i realizator ponad 300 projektów szkoleniowo – doradczych.Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu przywództwa, zarządzania, rozwoju kompetencji interpersonalnych i społecznych oraz kursów metodycznych dla trenerów biznesu. Podczas prowadzenia szkoleń kieruje się przede wszystkim podmiotowym podejściem do każdego uczestnika, wierząc że każdy człowiek posiada lub może stworzyć wszystkie wewnętrzne zasoby, niezbędne do realizacji swoich celów.

Realizuje szkolenia i warsztaty między innymi dla branż takich jak: finanse, ubezpieczenia, produkcja, informatyka, telekomunikacja, motoryzacja, media, farmacja, energetyka, przemysł wydobywczy, budownictwo, administracja, FMCG. Jego zainteresowania to psychologia społeczna, a także literatura podróżnicza i historyczna. W wolnych chwilach majsterkuje, grywa w squasha i uczy się gry w golfa.

Doświadczony manager i trener biznesu, mający wieloletnią praktykę w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. Chętnie podejmuje wyzwania. Zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych zadań. Ceni możliwość rozwoju. Zmotywowany na osiąganie wyznaczonych celów i osiąganie najlepszych efektów swojej pracy.

Jako trener, coach i konsultant oczekuje bycia najlepszym, nie interesuje go przeciętność, marudzenie i przerzucanie odpowiedzialności na innych. Poprzez ciągły samorozwój podnosi poprzeczkę sobie i innym. Na stałe mieszka w Londynie, gdzie wspiera tamtejsze firmy oraz realizuje projekty rozwojowe dla Polonii. Pomaga rodakom rozwijać się i być najlepszą wizytówką Polaka za granicą. Pasjonuje go praca z zespołami wielopokoleniowymi i wielokulturowymi, która jest dla niego ciągłym źródłem inspiracji.

Pracuje w oparciu o autorskie programy szkoleń, prowadzi zajęcia zgodnie z modelem uczenia się przez doświadczenie, kierując się zasadą: zaangażuj mnie, a zrozumiem, przy wykorzystaniu opracowanych przez siebie narzędzi szkoleniowych. Swoim Klientom pomaga odkrywać mocne strony i pokłady motywacji, budzi kreatywność i zapomniane talenty, inspiruje i pokazuje jak marzenia zamieniać w cele. Prywatnie miłośniczka warsztatów bębniarskich, teatru improwizacji, jogi, psychologii pozytywnej i kultury wschodniosłowiańskiej.

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, otworzyła przewód doktorski i prowadzi badania w obszarze coachingu, jako metodzie rozwoju kompetencji i motywowania pracowników. Od 2006 roku przeprowadziła ponad 400 dni szkoleniowych, w tym przede wszystkim szkolenia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, motywowaniem, przywództwem, obsługą klienta, sprzedażą i komunikacją.

Wykonując swoją pracę koncentruje się na skutecznych technikach i narzędziach oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach. Prowadząc zajęcia, szczególną uwagę zwraca na ich praktyczną stronę, która jest niezbędnym elementem przyswojenia i wdrożenia nowej wiedzy przez uczestników.

Trener i akredytowany coach z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jej specjalizacja to szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem, efektywności osobistej, odporności psychicznej oraz profesjonalnej i asertywnej obsługi trudnego klienta. Wspiera również kadrę menadżerską w skutecznym zarządzaniu, osiąganiu wyznaczonych celów, pracy z trudnymi sytuacjami oraz w budowaniu relacji z pracownikami i klientami. Trenerka jest licencjonowanym konsultantem Mental Toughness (MTQ48) oraz mediatorem przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Pasjonuje się psychologią pozytywną, zagadnieniami neuroplastyczności mózgu oraz tańcem improwizacyjnym.

Praktyk biznesu, konsultantka, certyfikowana trenerka, coach. Od 2001 roku certyfikowany kinezjolog metodą ‘One Brain’ oraz autorską metodą Systemic Infusion Kinesiology. Tłumaczka i pisarka. Pracuje w języku polskim i angielskim. Prywatnie od 23 praktykuje jogę i medytację. Jej pasją jest czytanie dobrych książek, inspirowanie się świetnymi filmami, ogrodnictwo, gotowanie i taniec.