Kontakt

Główni Eksperci i Trenerzy

 

Autor i realizator ponad 300 projektów szkoleniowo – doradczych.Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu przywództwa, zarządzania, rozwoju kompetencji interpersonalnych i społecznych oraz kursów metodycznych dla trenerów biznesu. Podczas prowadzenia szkoleń kieruje się przede wszystkim podmiotowym podejściem do każdego uczestnika, wierząc że każdy człowiek posiada lub może stworzyć wszystkie wewnętrzne zasoby, niezbędne do realizacji swoich celów.

Realizuje szkolenia i warsztaty między innymi dla branż takich jak: finanse, ubezpieczenia, produkcja, informatyka, telekomunikacja, motoryzacja, media, farmacja, energetyka, przemysł wydobywczy, budownictwo, administracja, FMCG. Jego zainteresowania to psychologia społeczna, a także literatura podróżnicza i historyczna. W wolnych chwilach majsterkuje, grywa w squasha i uczy się gry w golfa.

Jako trener, coach i konsultant oczekuje bycia najlepszym, nie interesuje go przeciętność, marudzenie i przerzucanie odpowiedzialności na innych. Poprzez ciągły samorozwój podnosi poprzeczkę sobie i innym. Na stałe mieszka w Londynie, gdzie wspiera tamtejsze firmy oraz realizuje projekty rozwojowe dla Polonii. Pomaga rodakom rozwijać się i być najlepszą wizytówką Polaka za granicą. Pasjonuje go praca z zespołami wielopokoleniowymi i wielokulturowymi, która jest dla niego ciągłym źródłem inspiracji.

Doświadczony manager i trener biznesu, mający wieloletnią praktykę w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. Chętnie podejmuje wyzwania. Zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych zadań. Ceni możliwość rozwoju. Zmotywowany na osiąganie wyznaczonych celów i osiąganie najlepszych efektów swojej pracy.

Pracuje w oparciu o autorskie programy szkoleń, prowadzi zajęcia zgodnie z modelem uczenia się przez doświadczenie, kierując się zasadą: zaangażuj mnie, a zrozumiem, przy wykorzystaniu opracowanych przez siebie narzędzi szkoleniowych. Swoim Klientom pomaga odkrywać mocne strony i pokłady motywacji, budzi kreatywność i zapomniane talenty, inspiruje i pokazuje jak marzenia zamieniać w cele. Prywatnie miłośniczka warsztatów bębniarskich, teatru improwizacji, jogi, psychologii pozytywnej i kultury wschodniosłowiańskiej.

Praktyk o wieloletnim doświadczeniu we wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań sprzedażowych. Twierdzi, że najwięcej satysfakcji daje mu znajdowanie rozwiązań w sytuacjach trudnych i nietypowych. Proponowane przez siebie rozwiązania samodzielnie testuje w kontakcie z liderami polskiego i międzynarodowego biznesu.

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, otworzyła przewód doktorski i prowadzi badania w obszarze coachingu, jako metodzie rozwoju kompetencji i motywowania pracowników. Od 2006 roku przeprowadziła ponad 400 dni szkoleniowych, w tym przede wszystkim szkolenia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, motywowaniem, przywództwem, obsługą klienta, sprzedażą i komunikacją.

Wykonując swoją pracę koncentruje się na skutecznych technikach i narzędziach oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach. Prowadząc zajęcia, szczególną uwagę zwraca na ich praktyczną stronę, która jest niezbędnym elementem przyswojenia i wdrożenia nowej wiedzy przez uczestników.

Praktyk biznesu, konsultantka, certyfikowana trenerka, coach. Od 2001 roku certyfikowany kinezjolog metodą ‘One Brain’ oraz autorską metodą Systemic Infusion Kinesiology. Tłumaczka i pisarka. Pracuje w języku polskim i angielskim. Prywatnie od 23 praktykuje jogę i medytację. Jej pasją jest czytanie dobrych książek, inspirowanie się świetnymi filmami, ogrodnictwo, gotowanie i taniec.