Kontakt

 
 
 

Chcielibyśmy, by nasza firma nie tylko realizowała skutecznie swoje cele gospodarcze, zapewniając Klientom, Ekspertom i Współpracownikom dostatek i możliwość realizowania marzeń, ale także by pozostała czułą na otaczający nas świat, na ludzi i ich otoczenie, by wnosiła swój wkład w budowanie przyszłości nas wszystkich.

 
 
 
 
 
 

Inżynier z kulturą 2008, 2009, 2010 i 2011

Stała współpraca pomiędzy BERNDSON i Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie rozpoczęła się od projektu "Inżynier z kulturą", który był realizowany w okresie luty-kwiecień 2008. Współorganizatorami przedsięwzięcia byli: Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH oraz Biuletyn Informacyjny Studentów AGH.

"Inżynier z kulturą" jest cyklem wystąpień z zakresu biznesowego savoir-vivre?u. Podczas spotkań, które każdorazowo gromadziły na sali ponad 500 Uczestników, Eksperci BERNDSON wtajemniczyli studentów w praktyczne meandry mowy ciała, asertywności, komunikacji werbalnej, budowania pierwszego wrażenia oraz protokołu dyplomatycznego i dobrych obyczajów w życiu towarzyskim.

Projektowi od samego początku patronował Prof. dr hab. Antoni Tajduś, Rektor AGH, który w swym wystąpieniu podsumowującym akcję powiedział:

"Bardzo pozytywnie oceniam cały projekt, gdyż tego typu inicjatywy mają ogromną wartość. Cieszy mnie tak ogromne zainteresowanie tematyką, która była podejmowana. Pragnę zapewnić, że współpraca naszej Uczelni z firmą BERNDSON będzie kontynuowana i deklaruję dla niej swoje poparcie."

Potwierdzeniem jego słów były opinie samych studentów, którzy przez cały okres trwania akcji dzielili się nimi z organizatorami. Część z nich możecie Państwo przeczytać tu: Opinie uczestników »

Na zakończenie studenci otrzymali certyfikaty, potwierdzające ich udział w projekcie

 
 
 
 
 
 
 
 

Eksperci BERNDSON na konferencji EXPERT 2008

Kolejny rok z rzędu BERNDSON pozytywnie odpowiedział na zaproszenie Studenckiego Koła Naukowego Psychologii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie do wzięcia udziału w największym przedsięwzięciu tej organizacji ? konferencji "EXPERT 2008". Ekspert BERNDSON Tomasz Piotr Sidewicz poprowadził dla Uczestników konferencji warsztat z zakresu "Inteligencja emocjonalna a wywieranie wpływu". Podczas szkolenia można było dowiedzieć się m.in.: od czego trzeba zacząć aby być skutecznym w perswazji, czy perswazja to negocjacja, dlaczego gaduła zawsze przegrywa w procesie komunikacji oraz dlaczego bez właściwej mowy ciała nikogo do niczego nie przekonamy. Konferencja odbyła się 22 listopada 2008 w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z podziękowaniami »Eksperci BERNDSON na konferencji EXPERT 2007

Konferencja "EXPERT 2007" to największy i najważniejszy projekt Studenckiego Koła Naukowego Psychologii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Głównym celem Konferencji było pogłębianie wiedzy z zakresu psychologii zarządzania wśród przyszłych polskich menadżerów, a także przekazywanie praktycznych umiejętności, które mogą ułatwić pomyślne rozpoczęcie kariery zawodowej. Tegoroczną konferencję swoją wiedzą i autorytetem wspierał Tomasz Sidewicz - Ekspert BERNDSON z zakresu negocjacji i wywierania wpływu, który 17 listopada poprowadził warsztat pt. "Umiejętność wywierania wpływu na ludzi".

Zapraszamy do zapoznania się z listem referencyjnym »


Eksperci BERNDSON na spotkaniu MZP

28 listopada w Radoczy koło Wadowic odbyła się konferencja pt. "Nowe wyzwania rynku pracy i rozwój alternatywnych form zatrudnienia? zorganizowana przez Małopolski Związek Pracodawców. Uczestnicy podczas spotkania wzięli udział w warsztacie "Skuteczne motywowanie pracowników - aspekty finansowe i pozafinansowe", który poprowadziła Magdalena Adamczyk-Zięba, Ekspert BERNDSON z zakresu zarządzania.


III Dni Przedsiębiorczości UJ z Ekspertami BERNDSON

Podczas III Dni Przedsiębiorczości UJ, które odbyły się 14-16 listopada 2007 r. pod hasłem "Wiedza ? Innowacje - Biznes" , można było wziąć udział w warsztacie prowadzonym przez Piotra Wiśniewskiego - Eksperta BERNDSON z obszaru marketingu. Cała impreza miała na celu propagowanie wśród studentów, doktorantów i młodych pracowników nauki idei przedsiębiorczości opartej o innowacyjne pomysły.


Eksperci BERNDSON wspierają Europejskie Forum Studentów AEGEE

W ramach projektu "I próba negocjacji" Anita Chmara, ekspert BERNDSON w zakresie PR, poprowadziła szkolenie pt: "Efektywne Public Relations", dzięki któremu uczestnicy w praktyce nauczyli się opracowywać i wdrażać strategiczny projekt PR dla przedsiębiorstwa.


Postawa "Na Tak" w gminie Ustronie Morskie

Wyjaśnia ją dla Nas Wójt Gminy Ustronie Morskie - Stanisław Zieliński: "Do ludzi należy mieć zawsze pozytywne nastawienie. W gminie, którą reprezentuję stosujemy zasadę załatwiania spraw "na tak", czyli innymi słowy na korzyść ludzi, którzy się do nas zgłaszają. Każdego dnia dbam o to, aby interesanci byli należycie obsługiwani i aby efekt był dla nich pozytywny. Jeśli z różnych względów nie jesteśmy w stanie załatwić danej sprawy "na tak", to czynimy wszystko, aby człowiek miał przekonanie, że zrobiliśmy to, co mogliśmy, aby mu pomóc oraz że nadal pracujemy nad rozwiązaniem jego sprawy. Stosowanie tej zasady nie jest łatwe i wymaga doświadczenia w pracy i kontaktach z ludźmi."