Kontakt

Trenerzy

Dzisiejszych managerów i ich firmy przestaje się oceniać po ilości bieżącego zysku czy wartości samochodu, jakim jeżdżą.

Dziś kluczowym czynnikiem ich postrzegania są ludzie, jacy z nimi i dla nich pracują.


Trenerów zainteresowanych współpracą z BERNDSON zapraszamy tutaj >>

 
Trenerzy BERNDSON
Adam Muszak
Zobacz szkolenia
tego trenera

Realizuje szkolenia i warsztaty między innymi dla branż takich jak: finanse, ubezpieczenia, produkcja, informatyka, telekomunikacja, motoryzacja, media, farmacja, energetyka, przemysł wydobywczy, budownictwo, administracja, FMCG. Jego zainteresowania to psychologia społeczna, a także literatura podróżnicza i historyczna. W wolnych chwilach majsterkuje, grywa w squasha i uczy się gry w golfa.

Tomasz Nikiel
Zobacz szkolenia
tego trenera

Doświadczony manager i trener biznesu, mający wieloletnią praktykę w firmach prywatnych oraz instytucjach państwowych. Chętnie podejmuje wyzwania. Zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych zadań. Ceni możliwość rozwoju. Zmotywowany na osiąganie wyznaczonych celów i osiąganie najlepszych efektów swojej pracy.

Monika Kołodziejczyk
Zobacz szkolenia
tego trenera

Trener biznesu, konsultant HR, doradca rozwoju zawodowego, asesor i przede wszystkim wieloletni praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Prowadząc zajęcia łączy niezbędną teorię z dużą dawką aktywizujących ćwiczeń, symulacji, dyskusji i pracy własnej uczestników.

Marcin Kwieciński
Zobacz szkolenia
tego trenera

Praktyk biznesu, posiadający wieloletnie doświadczenie na stanowiskach specjalistycznych i managerskich. Psycholog z zamiłowania i wykształcenia. Uważa, że rozwój nie polega na zdobywaniu wiedzy, lecz na umiejętności jej praktycznego zastosowania. Podczas warsztatów stwarza Uczestnikom poligon pierwszych doświadczeń i pomaga im stawiać pierwsze kroki.

Łukasz Rompel

Autor i realizator ponad 300 projektów szkoleniowo – doradczych.Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu przywództwa, zarządzania, rozwoju kompetencji interpersonalnych i społecznych oraz kursów metodycznych dla trenerów biznesu. Podczas prowadzenia szkoleń kieruje się przede wszystkim podmiotowym podejściem do każdego uczestnika, wierząc że każdy człowiek posiada lub może stworzyć wszystkie wewnętrzne zasoby, niezbędne do realizacji swoich celów.

Martin Gawron
Zobacz szkolenia
tego trenera

Jako trener, coach i konsultant oczekuje bycia najlepszym, nie interesuje go przeciętność, marudzenie i przerzucanie odpowiedzialności na innych. Poprzez ciągły samorozwój podnosi poprzeczkę sobie i innym. Na stałe mieszka w Londynie, gdzie wspiera tamtejsze firmy oraz realizuje projekty rozwojowe dla Polonii. Pomaga rodakom rozwijać się i być najlepszą wizytówką Polaka za granicą. Pasjonuje go praca z zespołami wielopokoleniowymi i wielokulturowymi, która jest dla niego ciągłym źródłem inspiracji.

Jacek Bykowski

Absolwent studiów magisterskich SGH na kierunku ekonomika i organizacja produkcji oraz podyplomowych z zarządzania, uczestniczył również w programie IT P France Telecom na uniwersytetach w Cranfield w Wlk. Brytanii oraz Lionie we Francji.

Beata Kozyra
Zobacz szkolenia
tego trenera

  • Doktor nauk ekonomicznych oraz manager z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem biznesowym.
  • Z powodzeniem łączy dydaktykę, wiedzę naukową oraz doświadczenie biznesowe.
  • Specjalista m.in.: zarządzania strategicznego i zarządzania zmianą, przywództwa i zarządzania zespołem, komunikacji i negocjacji, rozwiązywania problemów i konfliktów, asertywności i zarządzania sobą w czasie oraz radzenia sobie ze stresem i samorozwoju.

Anna Jędrusik-Gorzołka
Zobacz szkolenia
tego trenera

Pracuje w oparciu o autorskie programy szkoleń, prowadzi zajęcia zgodnie z modelem uczenia się przez doświadczenie, kierując się zasadą: zaangażuj mnie, a zrozumiem, przy wykorzystaniu opracowanych przez siebie narzędzi szkoleniowych. Swoim Klientom pomaga odkrywać mocne strony i pokłady motywacji, budzi kreatywność i zapomniane talenty, inspiruje i pokazuje jak marzenia zamieniać w cele. Prywatnie miłośniczka warsztatów bębniarskich, teatru improwizacji, jogi, psychologii pozytywnej i kultury wschodniosłowiańskiej.

Lucyna Jabłońska
Zobacz szkolenia
tego trenera

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydziału Filozoficzno-Historycznego w zakresie pedagogiki kulturalno-oświatowej oraz Studiów Podyplomowych Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Krakowie w zakresie marketingu. Absolwentka Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ (poziom 4 i 5 według Europejskich Ram Kwalifikacji), programu rozwoju zaawansowanych kompetencji trenerskich Hipocamp 2011, a także Making the Difference, Understanding How Groups & Organizations Work Training in small & large group processes & inter-group relations. Jest w trakcie realizacji Szkoły Coachów prowadzonej przez Erickson College z Vancouver -"The Art and Science of Coaching".

Edyta Czerwińska

Jestem trenerem, coachem i audytorem – specjalistą z zakresu zarządzania i sprzedaży. Posiadam m.in. certyfikacje Extended Disc. Na swoim koncie mam realizację ponad 1400 dni szkoleniowych. Od wielu lat pracuję jako ekspert i doradca dla średniej i wyższej kadry kierowniczej. Kompetencje merytoryczne i dydaktyczne doskonaliłam będąc również wykładowcą w Wyższej Szkole Handlowej.

Adam Gnych
Zobacz szkolenia
tego trenera

Psycholog społeczny. Trener biznesu. Przez 14 lat jako trener biznesu przeprowadziłem ponad 1500 dni szkoleniowych, w których udział wzięło około 16500 pracowników największych korporacji w kraju. Programy szkoleń bazują na autorskim know-how, wypracowanym przez psychologów pełniących funkcję Głównych Specjalistów ds. Szkoleń w środowisku biznesowym branży telekomunikacyjnej. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu sprzedaży i negocjacji, umiejętności osobistych w biznesie oraz szkoleniach managerskich. Prowadzę zaawansowane projekty szkoleniowe ujęte w ramy Akademii negocjacji, Akademii Sprzedaży i Obsługi Klienta, Akademii Rozwoju osobistego oraz Akademii Managera.

Anna Dolot
Zobacz szkolenia
tego trenera

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, otworzyła przewód doktorski i prowadzi badania w obszarze coachingu, jako metodzie rozwoju kompetencji i motywowania pracowników. Od 2006 roku przeprowadziła ponad 400 dni szkoleniowych, w tym przede wszystkim szkolenia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, motywowaniem, przywództwem, obsługą klienta, sprzedażą i komunikacją.

Magdalena Nowakowska
Zobacz szkolenia
tego trenera

Praktyk biznesu, konsultantka, certyfikowana trenerka, coach. Od 2001 roku certyfikowany kinezjolog metodą ‘One Brain’ oraz autorską metodą Systemic Infusion Kinesiology. Tłumaczka i pisarka. Pracuje w języku polskim i angielskim. Prywatnie od 23 praktykuje jogę i medytację. Jej pasją jest czytanie dobrych książek, inspirowanie się świetnymi filmami, ogrodnictwo, gotowanie i taniec.

Alina Stasiak
Zobacz szkolenia
tego trenera

PR Manager i ekspert w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Właściciel Agencji IMAGE TEAM, która współpracuje z osobami publicznymi i artystami w zakresie managementu artystycznego, organizacji koncertów, eventów oraz marketingu i PR w nowych mediach. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu wizerunku, budowania marki, mowy ciała, etykiety w biznesie i PR. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Wojciech Czerwiński

W swojej pracy koncentruje się wyłącznie na tych tematach, którymi zajmował się w swoim życiu zawodowym. Są to w głównej mierze tematy managerskie i sprzedażowe. Jako szef sprzedaży doskonale rozumie wyzwania stojące przed zespołami. W swoich szkoleniach łączy umiejętności trenerskie oraz doświadczenie zawodowe na salach szkoleniowych dając Uczestnikom możliwość udziału w pełnym, skrojonym na ich potrzeby procesie rozwoju.

Agata Rajchel
Zobacz szkolenia
tego trenera

Z wykształcenia jest inżynierem i pedagogiem. Należy do Polskiego Stowarzyszenia NLP oraz elitarnego grona Ambasadorów Empatii w biznesie. Zajmuje się treningami kompetencji interpersonalnych i komunikacją w biznesie oraz sposobami praktycznego wykorzystania własnych zasobów.

Sylwia Rogala

Trener biznesu, coach oraz doradca z zakresu projektowania programów zdrowego stylu życia dla firm. Współautorka bestsellera „Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju” (Wolters Kluwer Polska – ABC, 2012r.). Twórczyni prestiżowego programu „Mentoring VIP” na Uniwersytecie Łódzkim. Stworzyła ośrodek redukcji stresu HOLI Centrum Uważności.

Monika Wypych Popiołek
Zobacz szkolenia
tego trenera

Ekspert i wykładowca, praktyk i przedsiębiorca, ale przede wszystkim entuzjasta i propagator zagadnień związanych z obszarem sourcingu i procesów zakupowych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu tematyki zakupowej i negocjacji kupieckich.

Monika Flak
Zobacz szkolenia
tego trenera

W swojej pracy wprowadza innowacyjne programy czy procesy skierowane do różnorodnych grup zawodowych. Zawsze koncentrując się na człowieku i jego wewnętrznym potencjale.Jej motto to: „Wiedzieć i nie używać to jeszcze nie wiedzieć” przysłowie buddyjskie

Szymon Lach
Zobacz szkolenia
tego trenera

Doświadczony trener, sprzedawca, rekruter i prezenter. Specjalizuje się w biznesowym podejściu do relacji i sprzedaży. Wyznaje zasadę, że sama relacja nie sprzeda – potrzebny jest w niej również element biznesowy.

Katarzyna Porembska
Zobacz szkolenia
tego trenera

Wykonując swoją pracę koncentruje się na skutecznych technikach i narzędziach oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach. Prowadząc zajęcia, szczególną uwagę zwraca na ich praktyczną stronę, która jest niezbędnym elementem przyswojenia i wdrożenia nowej wiedzy przez uczestników.

Justyna Markusik
Zobacz szkolenia
tego trenera

Akredytowany Coach,Trener Biznesu oraz Specjalista HRM. Miała możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dziedzinie analizy HR, rekrutacji personelu i rozwoju w globalnej korporacji inżynieryjnej z listy FORTUNE 500 oraz podczas zewnętrznych kontaktów z przedsiębiorstwami i instytucjami.