Kontakt

Nagrody

BERNDSON od początku swojego istnienia wielokrotnie został nagrodzony i wyróżniony. Docenili nas przede wszystkim nasi Klienci, ale również Eksperci w dziedzinach, w których się specjalizujemy. Przyznane nagrody, niektóre kilka lat z rzędu, są dla nas tym bardziej cenne, że potwierdzają nasz profesjonalizm, dają gwarancję jakości i mobilizują do jeszcze większego zaangażowania, które owocuje w postaci satysfakcji naszej i naszych Klientów.

 
 
 
 
 
 
 
 

Złoty Laur Klienta 2008, 2009, 2010, 2011 i 2012 w kategorii Szkolenia Biznesowe
Laur Klienta to największy program konsumencki w kraju, pozwalający wyłonić co roku najpopularniejsze produkty, usługi i marki w prawie 300 kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż, podobnie jak w poprzednich latach, przyniósł odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: "Które produkty i usługi są obecnie liderami popularności w swojej grupie"

Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu - Redakcję Rzecz o Biznesie - są tak naprawdę nagrodą polskiego Klienta.
Ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów i usług dokonują sami Klienci, dlatego wartość takiego godła dla zwycięzców jest bardzo znacząca i odzwierciedla tendencje występujące na rynku. Złoty Laur Klienta stał się potwierdzeniem dobrej opinii Polaków oraz wiarygodną formą zbiorowej rekomendacji.

Dziękujemy Państwu za wybór naszych szkoleń i przyznane wyróżnienie. Jest ono dla nas wyrazem Państwa zaufania, ale i zobowiązaniem, by poszukiwać wciąż nowej jakości i nowych możliwości - by ciągle móc przewyższać Państwa oczekiwania.


Solidna Firma 2007, Solidna Firma 2008, Solidna Firma 2009, Solidna Firma 2010
W latach 2007, 2008, 2009 i 2010 zostaliśmy laureatem Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma, dzięki propagowaniu zasad etyki, takich jak: rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi.
Program ten, to system oceny i weryfikacji przedsiębiorstw przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych.

Zapraszamy do zapoznania się z certyfikatami: 2008, 2009, 2010.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozostałe wyróżnienia
 
 

POLISH BUSINESSWOMEN AWARDS
W 2017 zostaliśmy laureatami konkursu Polish Businesswomen Awards w kategorii: Lider szkoleń biznesowych. Nagroda przyznawana jest przez redakcję magazynu Businesswoman & life.
Mama w pracy
W roku 2011 otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie "Mama w pracy". To nagroda za wsparcie, jakie okazujemy kobietom łączącym macierzyństwo, życie rodzinne z rozwojem zawodowym.
Firma Primus Inter Pares 2007
W roku 2007 otrzymaliśmy tytuł "Firma Primus Inter Pares", który jest przyznawany firmom inwestującym w kapitał ludzki
i uznanym na rynku.
Firma Równych Szans
W roku 2007 otrzymaliśmy tytuł "Firma Równych Szans" za wysoką świadomość społeczną oraz gotowość do zatrudniania
osób niepełnosprawnych.