Kontakt

Szkolenia Otwarte
Szkolenia Warszawa
Szkolenia Poznań
Szkolenia Gdańsk

Szkolenia Kraków - negocjacje

Harmonogram szkoleń

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w szkoleniach otwartych, które organizujemy w Krakowie - mieście, w którym każdy kamień ma własną legendę, które tajemniczością przyciąga wielu poszukiwaczy przygód, gdzie wielowiekowa tradycja magnetyzuje swą niepowtarzalną atmosferą, a oferty kulturalne i rozrywkowe powodują, że szybciej zaczyna nam bić serce.

Wszystko to sprawia, że co roku do Krakowa przyjeżdżają tysiące osób, aby zdobywać wiedzę, odkrywać nowe możliwości oraz kreować przyszłość. Na każdego przybywającego do tego miejsca spływa ze Wzgórza Wawelskiego nie tylko kosmiczna energia czakramu, ale również życzliwość mieszkańców tego miasta, napełniająca niezwykłą siłą i ukazująca nowe sposoby realizacji własnych marzeń.

Naszym życzeniem jest, aby jednym z powodów, dla którego będą Państwo wracać do Krakowa były nasze szkolenia. Jesteśmy Firmą Ekspertów, zaangażowanych w swoją pracę, dbających o każdego Klienta. W tak tętniącym życiem i pełnym inspiracji miejscu, jak Kraków, pomożemy zdobyć Państwu nowe umiejętności i doświadczenia. Zapraszamy na szkolenia do Krakowa


Zgłaszając 2 osoby na dowolnie wybrane szkolenie - 3 osobę możesz dołączyć do grupy za darmo.maj 2018
Tytuł Data
[ilość dni]
Miejsce i cena
Negocjacje zakupowe — zaawansowane 2018-05-07
[2 dni]
2 370 PLN
1 970 PLN +
Kraków
Perswazja, argumentacja i wywieranie wpływu 2018-05-10
[2 dni]
1 370 PLN
1 170 PLN +
Kraków


czerwiec 2018
Tytuł Data
[ilość dni]
Miejsce i cena
szkolenie:
Negocjacje biznesowe — zaawansowane
2018-06-07
[2 dni]
2 370 PLN
1 970 PLN +
Kraków


Szkolenia otwarte na
kwiecień 2018 i poprzednie miesiące »

Szkolenia otwarte na
lipiec 2018 i kolejne miesiące »