Kontakt

Szkolenia BERNDSON
Najchętniej wybierane Szkolenia Biznesowe w Polsce.szkolenia

Zajmujemy się wsparciem naszych Klientów i Otoczenia w trójkącie głęboko rozumianych:

Rozwoju, Wartości i Sukcesu.Na co dzień prowadzimy ludzi do Sukcesów Zawodowych przez organizację szkoleń biznesowych w obszarach:

  • - zarządzanie,
  • - HR,
  • - sprzedaż,
  • - finanse,
  • - negocjacje,
  • - marketing,
  • - umiejętności Osobiste,
  • - szkolenia dla trenerów,
  • - windykacja,
  • - coaching,


BERNDSON od początku swojego istnienia wielokrotnie został nagrodzony i wyróżniony. Docenili nas przede wszystkim nasi Klienci, ale również Eksperci w dziedzinach, w których się specjalizujemy. Przyznane nagrody, niektóre kilka lat z rzędu, są dla nas tym bardziej cenne, że potwierdzają nasz profesjonalizm, dają gwarancję jakości i mobilizują do jeszcze większego zaangażowania, które owocuje w postaci satysfakcji naszej i naszych Klientów.Co nas wyróżnia - 3 czynniki przewagi

Fachowość i Uczynność Obsługi Klienta
Miarą naszego sukcesu jest stopień zadowolenia naszych Klientów. Współpracę z naszą Firmą wyróżnia dbalość i troska o każdego Klienta. Nasz Zespół działa szybko i precyzyjnie - elastycznie dopasowuje się do oczekiwań naszych Klientów.

Doświadczenie i Zaangażowanie
Trenerów i Ekspertów

Przyszłość i rozwój osobisty naszych Klientów oddajemy wyłącznie w ręce zawodowych Trenerów i Ekspertów.
Do każdego tematu dobieramy zawsze najlepszych specjalistów gwarantując, że szkolenie osiągnie zamierzony skutek.

Praktyczność i Interaktywność Szkoleń
Lata pracy i doświadczeń pozwoliły nam zdobyć wiedzę dotyczącą tego, które sposoby i umiejętności w stopniu najwyższym przekładają się na efekty. I tylko na doskonalenie takich umiejętności poświęcamy Państwa czas na szkoleniu. Dbamy, by dzieki temu Uczestnicy szkolenia mogli pracując mniej osiagać wiecej.

Zaangażowanie Trenerów i Ekspertów, ich znajomość trenerskiego fachu, bogactwo interaktywnych ćwiczen i gier, a przede wszystkim wybitne zdolności komunikacyjne gwarantują, że Uczestnicy podczas całego szkolenia są zmotywowani i optymalnie wykorzystują czas spędzony na szkoleniu.

Zapytania prosimy kierować na adres: szkolenia@berndson.com lub za pośrednictwem poniższego formularza. Firmy, które wyślą do nas najwięcej zapytań nagrodzimy dodatkowo darmowym pakietem badań kompetencji i kultury organizacyjnej.


Z przyjemnością także spotkamy się z Państwem, aby zaprezentować swoje doświadczenie.
W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt pod adresem: dmaciolek@berndson.comOd 10 lat szkolimy Najlepszych
- dowiedz się DLACZEGO.

Jestem zainteresowana/y...


Wpisz swoje dane - skontakujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.


?>