Kontakt

 

Trenerzy BERNDSON

Dominik Jurczak

Pewnego dnia spacerujący po krakowskim rynku turysta zapytał napotkanego profesora: - Jak dostać się do Filharmonii? Profesor westchnął i odpowiedział: - Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Ta dziwna i nie mająca z pozoru większego sensu odpowiedź zawiera w sobie całą prawdę o sztuce prowadzenia negocjacji. Nie od dziś wiadomo, że najlepszą formą nauki jest właśnie doskonalenie umiejętności. Aby przekazywać wiedzę na temat sztuki prowadzenia negocjacji trzeba na własnej skórze doświadczyć czym jest gra negocjacyjna.


Doświadczenie w pracy negocjatora oraz doświadczenie w obszarze biznesu to solidny fundament, na którym bazuje mój warsztat szkoleniowy.


Doświadczenie w pracy negocjatora oraz doświadczenie w obszarze biznesu to solidny fundament, na którym bazuje mój warsztat szkoleniowy. Będąc wiceprezesem zarządu Oddziału Polskiego Centrum Mediacji w Krakowie „DIALOG” poznałem sposoby postępowania ludzi w sytuacjach konfliktowych. Doświadczenie mediatora stało się dla mnie podstawą do dzielenia się swoją praktyczną wiedzą podczas szkoleń z zakresu negocjacji i zarządzania konfliktem. Prowadzę warsztaty negocjacyjne zarówno dla managementu wyższego i średniego stopnia, jak i klientów prowadzących własną działalność gospodarczą, handlowców.


Jako trener biznesu oraz certyfikowany coach ICC szkolę oraz doradzam kadrze managerskiej, prezentując jak cenne są wysokie kompetencje społeczne oraz umiejętność wywierania wpływu w kontakcie z partnerem. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem przygotowując klientów do spotkań handlowych.


Specjalizacje trenerskie:

 • Zarządzanie konfliktem,
 • Negocjacje,
 • Mediacje,
 • Umiejętności Osobiste,
 • Coaching.


Wykształcenie:

Jestem absolwentem:

 • Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach – Wydział Zarządzania i Administracji (politologia),
 • Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie,
 • Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach - Wydział Prawa i Administracji (prawo).

Oraz absolwentem studiów podyplomowych:

 • Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (ekspertyza dokumentów),
 • Wydział Zarządzania Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie (Mediacje -Alternatywne metody rozwiązywania sporów).

 • Ukończyłem kurs FBI – taktyka i technika przesłuchań ( U.S. DEPARTMENT OF JUSTICE FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATION – INTERVIEW & INTERROGATION TRAINING SEMINAR).


Doświadczenie zawodowe:

Doświadczenie zawodowe zdobyłem przede wszystkim współpracując z wieloma instytucjami oraz firmami krajowymi i zagranicznymi. Jako mediator i wiceprezes zarządu Oddziału Polskiego Centrum Mediacji Dialog w Krakowie nauczyłem się otwartości na różnorodność stanowisk, oczekiwań i zachowań ludzkich. Będąc coachem doświadczyłem, że każdy jest pełen potencjału i możliwości po które musi jedynie sięgnąć.


Doświadczenie trenerskie:

Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz doświadczenie biznesowe skłoniło mnie do tego, aby zostać profesjonalnym trenerem biznesowym. Od 2009 roku pracuję jako trener współpracując w tym obszarze z klientem krajowym i zagranicznym. Od 2010 roku jako coach prowadzę warsztaty coachingowe dla managementu wyższego i średniego stopnia oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Od 2009 roku jestem wiceprezesem zarządu Oddziału Polskiego Centrum Mediacji w Krakowie „DIALOG”. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie trenera, zdobyte w SMMA Self-Made Man Academy z zakresu komunikacji, perswazji, wywierania wpływu, zarządzania konfliktem, negocjacji i elementów mediacji.

    Inni eksperci